Mobilya Haberleri

Türkiye’nin Mobilya AVM’si

DCIM100MEDIADJI_0339.JPG

Türkiye’de olduğu gibi dünyanın 110 ülkesinde “mobilya başkenti” olarak bilinen İnegöl, 2020 yılında 345 milyon dolarlık mobilya ihraç ederek, ülke mobilya ihracatının % 44 ünü sağlamıştır. Estetik ve kalitenin duayen firmaları ile ülke ekonomisine çok önemli katkısı bulunan İnegöl, doğal güzellikleri, kaplıcaları, köftesi ve tarihi özellikleri ile de gözde bir şehir, saygın bir kent konumundadır.

Biz, bu güzide kentin ürettiği huzur veren mobilyaları, tüm dünya insanına sanal ortamda ulaştırmak; birbirinden farklı, birbirinden estetik, ve kaliteli mobilyaları kıyaslayarak ihtiyacına, bütçesine ve zevkine uygun olana, tek bir dokunuşla sahip olma imkanı sunmak istiyoruz.

Biz, bu güzide kentin ürettiği keyif veren mobilyaları, firmaların hem rekabet, hem ar-ge ve hem mükemmele ulaşma çabasının gereği olarak aynı ortamda, şeffaf ve hak ettiği özgüvenle sunumunu yapma, kendi kişisel reklam ve promosyonlarını, yeni ürün ve özgün tasarımlarını gururla ve heyecanla dünya insanına iletme, iletişim kurma ve pazarlama imkanı sunmak istiyoruz. Biz, İnegöl mobilyasının kalite, zerafet ve uygun fiyat avantajlarını, dünyaya duyurmak istiyoruz.

Biz İnegöl’ün, biz “mobilya başkenti” İnegöl’ün, mobilyasıyla marka kent olmasını istiyoruz. Biz, ülke ekonomimize “İnegöl Mobilyası”nın katkısının artarak devam etmesini, istatistiklerde en üst sıralarda olmasını istiyoruz. Tüm bu duygu ve düşüncelerle yola çıktık ve inegolmobilyabul.com platformunu oluşturduk.